SERVİS HİZMETLERİMİZ

otomatik kapı teknik servisi

Firmamız satış sonrası teknik servis hizmetleri vermektedir. Garanti süresi dolmamış olan, ürünlerden kaynaklanan arızaları firmamız gidermektedir.

Fotoselli kapı tamiri

Meva yapı olarak fotoselli kapıların tamirini ve bakımını yapmaktayız. Fotoselli kapınızda oluşabilecek arızaları (garanti süresi dolmuşürünlerde) firmamız uzman ekibi ile çözmektedir.

otomatik garaj kapısı tamiri

Dekoratif garaj kapılarının her türlü arızası ve bakımını yapmaktayız. Kapıların motorları ve diğer aksamları üzerine profesyonel destek vermekteyiz. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

otomatik kepenk tamiri

Otomatik kepenklerinizde olşan aksaklıkların giderilmesinde Meva Yapı Otomasyon sektörde tecrübe sahibi personeli ile çözüme kavuşturmaktadır. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

endüstriyel kapı tamiri

Endüstriyel kapıların tamiri, bakımı gibi konularda teknik becerisi yüksek personellerimizle siz müşterilerimizin yardımına koşuyoruz. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

otomatik panjur tamiri

Pencerelerinizin korunmasında ve kullanımında yardımcı olan, yapıların şık görünmesini sağlayan otomatik panjurların teknik desteğini vermekteyiz. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

kollu bariyer tamiri

Otopark sistemlerinde, site ve kamu kuruluşlarının girişindeki araç giriş çıkışının kontrülünü sağlayan kollu bariyer sistemlerinin her türlü arızasının giderilmesinde Meva Yapı Otomasyon kısa sürede kalıcı çözümler sunar. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

hızlı pvc kapı tamiri

Giriş ve çıkışın çok sık olduğu depo ve benzeri yerlerin kapısında bulunan, yukarı doğru katlanarak açılıp kapanan hızlı pvc kapıların tamirini yapmaktayız. (Garanti süresi dolmuş ürünler için)

garaj kapısı ankara, fotoselli kapı ankara, otomatik panjur, alüminyum doğrama ankara, lazer kesim ankara,